TADART
  • O Firmie
  • Nasi dostawcy
  • Karty Charakterystyki
  • Kontakt

TADART . INTROLIGATORNIA . TEKTURA INTROLIGATORSKA

Tektura introligatorska


Wysokiej jakości tektura introligatorska, która wykonana jest z segregowanej 100% makulatury o neutralnym PH. Cechuje ją płaskość leżenia. Nadaje się do szybkiego efektywnego oklejania.

Charakterystyka:

Zastosowanie:

oprawy twarde, segregatory, teczki, książki, displaye, kalendarze, gry planszowe, opakowania bez nadruku, spody obrazów, kryzy do worków do odkurzaczy, opakowania kaszerowane, laminowane, zbiorcze i jednostkowe.

 

 

 

TEKTURA NA PODKŁADKI DO PIWA BEERMAT

Wnaszej ofercie posiadamy tekturę BEERMAT w kolorze kości słoniowej o gramaturze 660 g/m2 (grubość 1,55mm) oraz 500 g/m2 (grubość 1,15mm). Jest to matowy, niepowlekany karton dwustronnie bielony, wyprodukowany z mas mechanicznych. Charakteryzuje się wysokim spulchnieniem czemu zawdzięcza swoją chłonność. Karton dostępny w formacie 70 x 100 cm (B1). Sugerowane zastosowania: stosowany głównie do produkcji podstawek pod piwo, passe-partouts, przekładek, makiet, opakowań oraz zapachowych odświeżaczy powietrza. Zalecenia technologiczne: sposoby zadruku: offset, sitodruk. Przydatny do procesów introligatorskich, ale ze względu na wysokie spulchnienie zalecane są wcześniejsze próby.